Dlaczego my?


Znaczące
ograniczenie kosztów

Obniżenie kosztów administracyjnych oraz przeniesienie kosztów zatrudnienia do kosztów zakupu usług obcych. Oszczędność czasu poświęcanego na dobór personelu.

Przeniesienie
odpowiedzialności i ryzyka

Ponosimy pełną odpowiedzialność
za powierzone nam usługi oraz ryzyko związane z zatrudnieniem i wyszkoleniem wysokiej klasy pracowników.

Obsługa dowolnej
liczby pracowników

Obecnie zatrudniamy ponad 5000 pracowników tymczasowych na stanowiskach z zakresu telefonicznej obsługi klienta, administracji, księgowości czy prac fizycznych.
 

Aktualności Grupy Wadwicz

oZUSowanie umowy o dzieło

oZUSowanie umowy o dzieło

Umowa o dzieło jest powszechnie stosowaną formą zlecenia wykonania ściśle określonego dzieła za wynagrodzeniem ze strony zleceniodawcy. Definicja wspomnianego „dzieła” objęta jest postanowieniami kodeksu cywilnego, jednak Zakład Ubezpieczeń Społecznych podczas kontroli coraz częściej odnosi się do zdecydowanie zawężonego pojęcia wyznaczonego chociażby przez przepisy prawa autorskiego. 
Dostępność rąk pracy - geneza problemu

Dostępność rąk pracy - geneza problemu

Dzięki postępującemu rynkowi pracownika potencjalni kandydaci cieszą się dużą swobodą w doborze miejsca pracy, jednak wiele przedsiębiorstw boryka się z poważnymi problemami w zakresie kompletowania wykwalifikowanej kadry. Gdzie lezy problem?

DOKONANIA

Prestiżowe nagrody i uznawane dyplomy są potwierdzeniem jakości naszych usług i najwyższego poziomu obsługi Klienta. Przynależność do branżowych organizacji jest dodatkową gwarancją i potwierdzeniem wysokich standardów naszych działań.


ZAUFALI NAM

Mamy liczne grono wiernych Klientów, z którymi współpracujemy już wiele lat. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Grupa Wadwicz

Od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz