Dlaczego my?


Znaczące
ograniczenie kosztów

Obniżenie kosztów administracyjnych oraz przeniesienie kosztów zatrudnienia do kosztów zakupu usług obcych. Oszczędność czasu poświęcanego na dobór personelu.

Przeniesienie
odpowiedzialności i ryzyka

Ponosimy pełną odpowiedzialność
za powierzone nam usługi oraz ryzyko związane z zatrudnieniem i wyszkoleniem wysokiej klasy pracowników.

Obsługa dowolnej
liczby pracowników

Obecnie zatrudniamy ponad 3000 pracowników tymczasowych na stanowiskach z zakresu telefonicznej obsługi klienta, administracji, księgowości czy prac fizycznych.
 

Aktualności Grupy Wadwicz

TVP Info- debata trójstronna z udziałem Jarosława Adamkiewicz

TVP Info- debata trójstronna z udziałem Jarosława Adamkiewicz

Jarosław Adamkiewicz wystąpił w debacie trójstronnej w TVP Info. Była to rozmowa z ekspertami na temat zasad dotyczących zatrudnień tymczasowych.
Jarosław Adamkiewicz, Prezes Wadwicz o agencjach pracy tymczasowej: Droższe usługi zewnętrznych firm

Jarosław Adamkiewicz, Prezes Wadwicz o agencjach pracy tymczasowej: Droższe usługi zewnętrznych firm

Przedsiębiorcy korzystający z usług zewnętrznych firm muszą pogodzić się z większymi kosztami zatrudnienia pracowników i zleceniobiorców jakie nastąpią od 1 stycznia 2017 r. – mówił w programie #RZECZoPRAWIE Jarosław Adamkiewicz, prezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Link: Wywiad Jarosław Adamkiewicz

Dokonania

Prestiżowe nagrody i uznawane dyplomy są potwierdzeniem jakości naszych usług i najwyższego poziomu obsługi Klienta. Przynależność do branżowych organizacji jest dodatkową gwarancją i potwierdzeniem wysokich standardów naszych działań.


Zaufali Nam

Mamy liczne grono wiernych Klientów, z którymi współpracujemy już wiele lat. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Grupa Wadwicz

Od ponad 20 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz