Dlaczego my?


Znaczące
ograniczenie kosztów

Obniżenie kosztów administracyjnych oraz przeniesienie kosztów zatrudnienia do kosztów zakupu usług obcych. Oszczędność czasu poświęcanego na dobór personelu.

Przeniesienie
odpowiedzialności i ryzyka

Ponosimy pełną odpowiedzialność
za powierzone nam usługi oraz ryzyko związane z zatrudnieniem i wyszkoleniem wysokiej klasy pracowników.

Obsługa dowolnej
liczby pracowników

Obecnie zatrudniamy ponad 5000 pracowników tymczasowych na stanowiskach z zakresu telefonicznej obsługi klienta, administracji, księgowości czy prac fizycznych.
 

Aktualności Grupy Wadwicz

Jakie są prawa i obowiązki pracownika tymczasowego? Warto wiedzieć!

Jakie są prawa i obowiązki pracownika tymczasowego? Warto wiedzieć!

W dobie bardzo szybkich zmian ekonomicznych i dynamiki rozwoju firm wzrasta zapotrzebowanie na elastyczne formy zatrudnienia. Jedną z takich form jest zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej. W przypadku zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową pracownik korzysta z takich samych przywilejów jak pracownik zatrudniony na umowę o pracę u zwykłego przedsiębiorcy. Jakie są jednak warunki tego zatrudnienia?
ORANGE - OFERTA DLA PARTNERÓW

ORANGE - OFERTA DLA PARTNERÓW

Z myślą o wszystkich partnerach Orange udostępnił specjalną ofertę.
5 książek, dzięki którym Twoja kariera nabierze tempa

5 książek, dzięki którym Twoja kariera nabierze tempa

Podczas gdy Netflix zasypuje nas kolejnymi serialami, Ty sięgnij po książkę. Przed nami długa zima - idealny pretekst do poświęcenia nieco większej ilości czasu na literaturę. Wylegiwanie się pod kocem w domu warto połączyć z dobrą lekturą, więc przed Tobą lista pięciu tytułów, które pomogą Ci zaczerpnąć inspiracji do zmian na płaszczyźnie zawodowej i osobistej.

DOKONANIA

Prestiżowe nagrody i uznawane dyplomy są potwierdzeniem jakości naszych usług i najwyższego poziomu obsługi Klienta. Przynależność do branżowych organizacji jest dodatkową gwarancją i potwierdzeniem wysokich standardów naszych działań.


ZAUFALI NAM

Mamy liczne grono wiernych Klientów, z którymi współpracujemy już wiele lat. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Grupa Wadwicz

Od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz